piątek, 14 maja 2010

Jak ryba w wodzie

Jakiż to wspaniały blog na którym autor zachęca do zwierzeń, autoreklamy, głupich komentarzy i żartów. Poczułam się jak ryba w wodzie ! Zwłaszcza że komentarze moga być głupie.
Do wszystkich, którzy mnie jeszcze nie poznali: pojawiam się na blogu Pensjonarki pod tajemniczym pseudonimem „Moja Najlepsza Przyjaciółka”. Tak naprawdę to jest jeszcze lepiej, bo czasami dostępuję zaszczytu bycia siostrzyczką. Znamy się od urodzenia. Po tylu latach Pensjonarka chyba dalej mnie lubi, co wpisuję w rubryce moich życiowych osiągnięć.

Parę słów o mnie.
Jestem uzależniona od prawa, nie ma się co wypierać, pasje bywają różne, mi się taka trafiła. Nic dziwnego że Pensjonarka miewa czasami np. dzień przerwy w pisaniu- biedne dziewczę wysłuchuje moich monologów.. Ostatnio ma nawet gorzej, bo została moim bezpłatnym numerem. Jedyne co ją ratuje, to że jednym z pięciu.
Chwilowo przebywam w stolicy.
Od pewnego czasu przeżywam prawdziwy renesans, za co serdecznie w tym miejscu dziękuję Pensjonarce. Pomocna dłoń i rada, zwłaszcza w postaci: no zawsze to mówiłam oraz moja siostrzyczka wreszcie dorasta sprawiły cuda. Dojrzewanie dojrzewaniem, ale i tak w kanonie ulubionych filmów będzie widnieć „Nie zadzieraj z fryzjerem” i wszystko Tarantino, Nabokov i Kundera nie zostaną usunięci z piedestału mimo delikatnie rzecz biorąc swawolnego tonu książek a w ramach popołudniowych rozrywek nauczyłam się wiązać Hidżab.

Plany na przyszłość ? Wspaniałe.

Plany na najbliższy tydzień?
Nieźle tu poszaleję. Ciekawe ile Pensjonarka będzie sprzątać ten kącik po różnych interwencjach. Ogólnie, jej śmiały krok aż chce się porównać do okrzyku z ostatniego hitu w sferze efektów: realese the Kraken .
Aż się boję kogo wyśle za nami w pogoń..zwłaszcza za ten Hidżab.

1 komentarz:

  1. Cóż mogę napisać: "she's alive, she's alive!!!"
    Wystarczająco głupi komentarz:)? Uczę się pilnie:)
    Święta prawda, a to co jest napisane kursywą przypomnę Ci jak będziesz miała chwilę zwątpienia:) Siostrzyczko:)

    OdpowiedzUsuń