piątek, 8 marca 2013

W Dzień Kobiet... kontrowersyjnie o mężczyznach!

Podobno kobieta przy właściwym mężczyźnie kwitnie, przy nieodpowiednim więdnie...

Kilka lat temu w Dzień Kobiet dostałam kwiaty pocztą... w pierwszej chwili pomyślałam, że to prezent od Wujka-Stryjka, który swego czasu obiecał, że wyśle mi kwiaty i znalazł na to odpowiednią okazję. Nawet zadzwoniłam, żeby podziękować... i okazało się, że dostałam je od kogoś innego. Kiedy tylko dowiedziałam się od kogo miałam ochotę cisnąć bukietem w śmietnik, ale potem się opanowałam, stwierdziłam, że nie warto wyżywać się na kwiatkach i rozdałam je kobietom spotkanym po drodze z pracy.

Kilka miesięcy temu, na ulicy zaczepił mnie przechodzień-psychopata:), który zaproponował, że będzie mi kupował rajstopy... ten uroczy dialog możecie sobie przypomnieć tu. Te rajstopy z dzisiejszym dniem mi się skojarzyły:)

Mój Ojciec od wielu lat codziennie rano budzi moją Mamę dzikim wrzaskami (które on nazywa śpiewaniem, jednak jest to szalenie kontrowersyjne stwierdzenie, w które chyba tylko on wierzy:)), tymi "wrzaskami" zaprasza ją na kawę, a potem kiedy siadają razem do stołu on podaje kawę w ulubionym kubku Mamy i mówi zawadiackim tonem: "Kochanie... czy mogę osłodzić Ci życie?", zwykle słyszy odpowiedź: "tak, ale nie za bardzo!" i słodzi Mamie kawę, a Mama przewraca teatralnie oczami, i uśmiecha się do niego:). Takie sceny musiałam oglądać całe moje nastoletnie życie, wyobrażacie sobie jak bardzo moi Rodzice są wkurzający :)?! Zachowują się tak całe lata, baaa! zachowują się tak nadal, chociaż są małżeństwem z ponad 30 letnim stażem. Bezczelność :)!

Zatem drogie Panie! z okazji Dnia Kobiet życzę Wam radości, spełnienia oraz miłości!
Aby właściwi mężczyźni wysyłali Wam kwiaty, kupowali rajstopy i słodzili życie (bądź kawę, bądź jedno i drugie:))!

a ode mnie z dedykacją muzycznie Kayah:)

12 komentarzy:

 1. Twoi rodzice mnie rozczulili... :))) wiem, że dla nastoletniej córki to nie było łatwe do przejścia :D ale im, jak widać po stażu małżeńskim, procentuje :D

  wszystkiego co najlepsze w dniu kobiet! :))

  i sporo racji jest w pierwszym zdaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. cudowna miłość :) wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 3. ooo, tylko pozazdrościć... taka właśnie miłość mi się marzy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. wszystkiego naj ;)
  i udanego wieczoru z mężczyzną ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. widok takich zakochanych starszych ludzi zawsze mnie rozczula w pewien sposób :) ale myślę, że takie wieczne szczęście nie zależy tylko od drugiej osoby, ale w dużym stopniu od nas samych i naszego nastawienia i podejścia.
  wszystkiego najlepszego babeczko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha:) moi wyluzowani Rodzice by padli jakby usłyszeli określenie "starsi ludzie" :):):)
   zdecydowanie wiele zależy od nas, trzeba dbać o związek - wrzucać do "skarbonki" regularnie, aby można było później z niej coś wyciągać :)

   Usuń
 6. I Tobie najlepszego:) taka prawdziwa miłość jest wspaniała i fajnie, że codzienne życie pokazuje, że taka naprawdę istnieje, a nie jest tylko ślicznym obrazkiem w filmach ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. och, pozazdrościć takiego uczucia.. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie zachowanie rodziców jest godne podziwu :) Super:)
  Wszystkiego najlepszego życzę :*

  OdpowiedzUsuń
 9. mi też się w dniu kobiet przytrafiają dziwne akcje :D fajnych masz rodziców, pomysłowy tato :) Tobie również wszystkiego dobrego.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję, a Tobie życzę tego samego :D Mam nadzieję, że mój luby też przez najbliższe 30 lat będzie tak osładzał mi życie :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Piosenka Kayah! Świetnie sobie ja przypomnieć :)

  OdpowiedzUsuń