poniedziałek, 31 października 2011

Tydzień optymizmu, miesiąc optymizmu, treningi, Rodzeństwo i wszędzie dynia!

Cały zeszły tydzień obchodziłam tzw. "tydzień optymizmu". Postanowiłam, że nic, ale to absolutnie nic nie wyprowadzi mnie z równowagi i nie popsuje dobrego nastroju. Muszę przyznać, że kosmos walczył o złamanie moich postanowień, ale się nie dałam:)
Teraz zarządzam miesiąc optymizmu i nie zawaham się dotrzymać tego założenia:)
Listopad miesiącem optymizmu, a jakże.
Żeby podtrzymywać się w tych wszystkich postanowieniach mam jako wspomożenie treningi (nawet trafił się ZumbaMaraton charytatywny ostatnio), Rodzeństwo (na nich to zawsze można liczyć... że będą próbowali sprawdzić moją wytrwałość...) i potrawy z dyni. Ostatnio eksperymentuję. W ciągu 3 dni upiekłam już 3 ciasta, a na tym nie poprzestanę, bo próbuję zrobić ciasto idealne... w mojej kuchni wszędzie jest pełno dyni, a zupy i różnego rodzaju przetwory walają się po lodówce...
pogrom, istny pogrom:)
dobrze, że miesiąc optymizmu, pełen wyzwań już trwa:)

5 komentarzy:

 1. Faktycznie trzeba być optymistą aby listopad nazwać miesiącem optymizmu, jak dla mnie listopad był zawsze ponurym, szarym, deszczowym i mało optymistycznym miesiącem w którym szybko robi się ciemno. Jednak faktycznie miesiąc pod względem aury rozpoczył się bardzo ładnie i optymistycznie.

  P.S. Myśle że teraz wszyscy czekają na przepis na ciasto idealne :)

  Pozdrawiam Pan Samochodzik

  OdpowiedzUsuń
 2. Powinnam napisać na początku... wow:) komentarz:) a jednak ktoś czyta mojego bloga czasami :) co do reszty...
  A czemu nie podchodzić do wszystkiego optymistycznie i idealistycznie:)? Świat w takiej wersji jest dużo lepszy, a listopad jest po prostu cudny:)
  co do ciasta idealnego... taki przepis pozostanie słodką tajemnicą Pani Domu, która za to zawsze przyjmuje Gości czymś specjalnym:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak przypomniałem sobie o Twoim blogu po jakimś roku nieobecności :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To miłe, że ktoś jeszcze pamięta o poczciwej Adze :)

  OdpowiedzUsuń