piątek, 24 stycznia 2014

Blue Week


Podobno w tym tygodniu był Blue Monday, a u mnie trochę taki "Blue Week" się z tego zrobił.
Wszystko przez różnorodne przemyślenia - współczesne tempo życia, kariera, co jest tak naprawdę w życiu najważniejsze? Czy w codziennym pędzie życia nie zapominamy o tym co najważniejsze? o Rodzinie, o najbliższych, o relacjach? Czy czasami, zupełnie pochopnie nie dokonujemy wyborów, których w przyszłości będziemy żałować?
Zawsze mówię, że każdy wybór jest dobry, bo jest naszym osobistym wyborem.

Myślę, że ja powoli, od jakiegoś czasu odnajduję się w tym co najważniejsze, ale czasami nastają takie dni. Wątpliwości odnośnie wyborów. Czy to dobrze? Nie wiem, ale z pewnością zupełnie naturalne.

Dobrze, że mam wspaniałych Przyjaciół i zapewniają mi takie drobiazgi, które poprawiają nawet najbardziej "blue day" :)udanego piątku :)
zima przyszła, idealny czas, żeby odpoczywać wieczorami w domu, przy dobrej książce i lampce wina:)

14 komentarzy:

 1. Usłyszałam kiedyś, że nie ma co żałować przeszłych wyborów. Bo w chwili, kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi, a nie potrafimy przewidzieć przyszłości, zatem nie możemy żałować ich później.

  I uważam, że to prawda.
  Też miałam (miewam) chwile, kiedy dumałam, analizowałam... ale dochodzę wtedy do ściany i sama widzę, że to bez sensu, czasu nie cofnę, trzeba iść dalej. Trudno, albo i nie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tylko ja nie żałuję przeszłych wyborów :) nie żałuję niczego:)
   raczej obawiam się tych przyszłych, teraz też mój światopogląd trochę się zmienił - moje wybory już nie tylko przyniosą konsekwencje dla mnie, ale też dla mojego Narzeczonego, stąd różne poważne myśli :)

   Usuń
 2. i tu się zgadzam! i z tobą jak i z Agatą :) nie ma sensu analizować przeszłości tylko życ tym co jest teraz, każdym kolejnym dniem i cieszyć się życiem, dopóki jest nam dane :) szukać tego szczęścia w codziennych obowiązkach! o tak, tak ma być :* tego Ci życzę :) i udanego piątku również!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tez mi się marzy , ale u mnie jest coraz zimniej , i te mrozy ciężko jest przetrwać . Tobie tez kochana udanego Piątku i weekendu oczywiście ; ) Zapraszam do siebie : http://spelniaj-swoje-marzenia.blogspot.com/ Obserwuję ♥ . Pozdrawiam ; *

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba naprawdę coś jest w tym Blue Monday (i ogólnie całym blue week), bo nachodziły mnie podobne nastroje...
  Miejmy nadzieję, że teraz jednak kolejne dni będą coraz bardziej pozytywne:)

  OdpowiedzUsuń
 5. mniam na taką galaretkę to ja mam ochotę!

  OdpowiedzUsuń
 6. Znaczy: nie będzie ślubu??!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ??!!! a skąd to przypuszczenie? proszę o czytanie ze zrozumieniem :)
   nie lubię nadinterpretujących anonimów :)

   Usuń
 7. Anonimy są wredne ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Każda "niedobra" decyzja, czy zły wybór daje nam jakieś doświadczenie. Więc niczego nie żałujmy! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. O tak, książka, to dobry wybór.

  OdpowiedzUsuń
 10. Galaretki pensjonarek z witaminami. Jejć! <3 jak dopasowane do Twojego nicku :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja mam wrażenie, że o wielu rzeczach na co dzień zapominamy i dopiero gdy dzieje się coś niefajnego, to przypominamy sobie co jest w życiu najważniejsze

  OdpowiedzUsuń
 12. takie wątpliwości są naturalne, jak piszesz. dopadają każdego ; ) ale trzeba sobie jakoś z tym radzić i smutne chwile umilać :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń