niedziela, 23 marca 2014

Regeneracja, czyli relacja po Półmaratonie Ślężańskim :)

Zwycięstwo:)! Przede wszystkim muszę podziękować mojemu Trenerowi Dariuszowi z Max Progress, za jego cierpliwość, doświadczenie, wsparcie i same świetne rady. Bez niego nie osiągnęłabym tego:)

Było ciężko. Bardzo ciężko. Dałam z siebie wszystko. Byłam świetnie przygotowana, ale nie będę opowiadała różowych pełnych euforii historii (chociaż teraz endorfiny szaleją :)). Najtrudniejszy Półmaraton w Polsce dał mi w kość.
Założenie było ambitne - przebiec poniżej 2h. Udało się - na metę wbiegłam po 1h 58 min, zajmując 1884 miejsce w klasyfikacji generalnej, 145 wśród kobiet i 41 w mojej kategorii wiekowej. Nieźle jak na debiut. Jestem z siebie dumna, szczególnie, że kosztowało mnie to wiele wysiłku - przygotowań w treningach, diecie, wyrzeczeniach. Sam bieg - pierwsze 10km było masakrycznie ciężkie - cały czas pod górę, potem trochę w dół i znowu, na sam koniec ostry podbieg. Miałam różne myśli - na 9km byłam pewna, że nie dam rady, na 16km dostałam dreszczy i czułam się jakbym miała grypę. Pomimo, że nie jest to długi dystans (na treningach byłam w stanie przebiec 18km i potem iść do pracy) trasa była bardzo wymagająca - fizycznie i psychicznie.

Naprawdę pokonałam siebie i własne słabości, jestem po tym biegu wykończona fizycznie, ale bardzo wzmocniona psychicznie.
Teraz szykuję się na kolejną, tym razem najważniejszą w moim życiu datę - na mój ślub 26 kwietnia.

A tu jeszcze mała foto relacja z ostatnich godzin:)udanej niedzieli:) ja jestem już po porannym rozbieganiu, a teraz regeneracja :)

12 komentarzy:

 1. gratuluję!!! wiedziałam, że dasz radę :) świetny wynik i oczywiście życzę dalszych sukcesów :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Mocny debiut :) Wiedziałem, że dasz radę :) "pokonałam siebie" :))))

  OdpowiedzUsuń
 3. O rany GRATULACJE ! Nie dałaby rady, jak czytam to aż mi się chce pobiegać - dobrze motywujesz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulację! Sama noszę się z pomysłem wreszcie jakiegoś stałego treningu pod okiem profesjonalistów, ale jeszcze brakuje mi czasu. Przebiegnięcie w maratonie kusi jak diabli!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję jeszcze raz! naprawdę świetny czas :) Trenerowi na pewno należą się podziękowania, ale największą robotę TY sama odwaliłaś! gratulacje i regeneruj się, bo wielki dzień już niedługo ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. gratuluję! podziwiam, naprawdę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję! ;)
  Cieszę się, że Ci się udało i, że dałaś radę. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Niesamowita jesteś.Podziwiam cię. Jesteś wysportowana dziewczyną:))))

  OdpowiedzUsuń
 9. Wow! Gratuluję. Poniżej 2h to naprawdę niezły wyczyn :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dobrze, że udało Ci się przetrwać taki bieg :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratulacje, piękny czas w debiucie wykręciłaś :)

  OdpowiedzUsuń